Zaproszenie do Nowego Programu firmy Pelargos

Szanowni Państwo,

firma Pelargos Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1997 roku i od początku istnienia prowadzi programy edukacyjne polegające na udostępnianiu w zakładach opieki zdrowotnej bezpłatnych zestawów pod nazwą „Niebieskie Pudełko" zawierających próbki i materiały edukacyjne adresowane do młodych rodziców

W najbliższym czasie uruchomiamy nowy program „Niebieskie Pudełko - Mam 6 miesięcy".

Zapraszamy do współpracy wszystkich pracowników służby zdrowia pracujących przy wykonywaniu obowiązkowych szczepień ochronnych dzieci w 5.-6. miesiącu życia (szczepienie przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis oraz zakażeniom haemophilus influenzae typu B), którzy zainteresowani są przekazaniem bezpłatnych zestawów rodzinom podczas wizyty szczepiennej.

W ramach programu dostarczymy bezpłatnie zestawy „Niebieskie Pudełko - Mam 6 miesięcy" na wskazany adres placówki w ilości pokrywającej aktualne zapotrzebowanie.

W skład pakietów wchodzą próbki produktów oraz materiały informacyjne najwyższej jakości, pochodzące od znanych międzynarodowych i krajowych producentów.

Aby uczestniczyć w programie prosimy o uzupełnienie i podpisanie dokumentów dostępnych po kliknięciu w linki (tj. porozumienie o współpracy i zgoda na kontakt) i odesłanie ich do 23 kwietnia 2021 r. Przesłanie dokumentów możliwe jest na trzy sposoby:

1. na adres email: m.czerwonka@pelargos.com.pl,
  2. MMS (zdjęcie przesłane telefonem) na nr 604 643 856
  3. pocztą na adres: Pelargos Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 71, 01-651 Warszawa.

Liczba pakietów jest ograniczona więc zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do programu

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Czerwonką m.czerwonka@pelargos.com.pl , tel. 604 643 856

Polecamy bardzo ciekawy Fanpage ds. Recept
Informacja o IBUK LIBRA