Klub Absolwenta MBA w ochronie zdrowia - nieodpłatne webinaria 21.11.2020r.-18.02.2021r.

Szanowni Państwo.

Zgodnie z zapowiedziami postanowiliśmy uruchomić dla Państwa cykl dodatkowych spotkań pod nazwą Klub Absolwenta MBA w ochronie zdrowia.

Spotkania będą poświęcone wybranym przez nas, ważnym i ciekawym aspektom zarządzania. Poniżej znajdziecie Państwo propozycje kilku z nich.

Jesteśmy również otwarci na podpowiedzi dotyczące interesujących Państwa tematów. Postaramy się je intersująco opracować lub zaprosić kompetentnych gości.

Klub Absolwenta MBA jest dostepny nieodpłatnie dla wszystkich osób zainteresowanych doskonaleniem swoich kompetencji w zarządzaniu. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom, które może ona zaciekawić. Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na FB www.facebook.com/prometriq i wsparcia działań związanych z promocją nowych edycji naszych kursów.

Harmonogram zajęć Klubu Absolwenta MBA w ochronie zdrowia

Data i godzina

Temat

21 listopada 2020, sobota, godzina 9-13.00

Wstęp do eMBA w ochronie zdrowia cz. 1 – dla osób zainteresowanych udziałem w cyklu e-MBA w ochronie zdrowia

10 grudnia 2020, czwartek, godzina 18.30-20.00

Kompetencje cyfrowe pracowników sektora zdrowia

19 grudnia 2020, sobota, godzina 9-13.00

Wstęp do eMBA w ochronie zdrowia cz. 2 – dla osób zainteresowanych udziałem w cyklu e-MBA w ochronie zdrowia

9 stycznia 2021, sobota, godzina 9-13.00

HB HTA w Polsce i na świecie – przegląd doniesień z prasy fachowej

14 stycznia 2021, czwartek, godzina 18.30-20.00

Jak wybrać eMBA w ochronie zdrowia?

13 lutego 2021, sobota, godziny 9-13.00

18 lutego 2021, czwartek, godziny 18.30-20.00

Peter Drucker, Henry Mintzberg i Clayton Christensen – recenzje publikacji dotyczących ochrony zdrowia

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie mailowe sekretariat@prometriq.pl. Prosimy o napisanie, którymi tematami i datami są Państwo zainteresowani. Po rejestracji otrzymacie Państwo link do platformy webinarowej.

Prometriq zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie i harmonogramie spotkań. Wszystkie osoby zarejestrowane zostaną w takim przypadku powiadomione z wyprzedzeniem

Polecamy bardzo ciekawy Fanpage ds. Recept
Informacja o IBUK LIBRA