Pielęgniarka Środowiskowo – Rodzinna Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo Rodzinnej ,,PULS-MEDIC”, posiadający pięć gabinetów pielęgniarek i położnych w Gdańsku, świadczący usługi pielęgniarskie w zakresie profilaktyki, promocji i edukacji zdrowotnej oraz w zakresie świadczeń diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych, opieki długoterminowej, opieki położniczej głównie w miejscu zamieszkania pacjentów,

poszukuje pracownika na stanowisko

Pielęgniarka Środowiskowo – Rodzinna

Wymagania:

·         ukończony kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego potwierdzona certyfikatem

·         wykształcenie kierunkowe

·         dwuletnie doświadczenie w zawodzie

·         pożądane cechy charakteru: sumienność, staranność, otwartość, zorientowanie na pacjenta

Opis pracy:

Praca na tym stanowisku polega na opiece na pacjentem w jego domu i dyżurach w gabinecie czynnym w godzinach 8:00 –18:00 oraz na wypełnianiu dokumentów medycznych.

Oferujemy:

Umowa o pracę lub umowa kontraktowa, pełen etat, wyposażenie we wszystkie niezbędne środki pracy, pakiet świadczeń socjalnych (świadczenie urlopowe, premie świąteczne) oraz pracę w sympatycznej atmosferze w zmotywowanym zespole.

CV prosimy przesyłać na adres puls-medic@life.pl zamieszczając zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PULS-MEDIC:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PULS-MEDIC (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Partnerzy
Ubezpieczenie OC
System Monitorowania Kształcenia (SMK)
Konferencje, Szkolenia
Prawnik odpowiada
Ośrodek Edukacyjno-Informacyjny
Biuletyn
Monitorowanie agresji
Pobierz Biuletyn Informacyjny
biuletyn