III KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA W GDYNI DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

III KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA SZPITALI POMORSKICH W GDYNI

„DOBRE PRAKTYKI W PIELĘGNIARSTWIE-NOWE WYZWANIA”

„RANY O RÓŻNEJ ETIOLOGII – CZY WIEMY O NICH WSZYSTKO?”

W dniu 15 kwietnia 2019r. Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku Anna Czarnecka uczestniczyła w konferencji naukowo-szkoleniowej pt.: „DOBRE PRAKTYKI W PIELĘGNIARSTWIE-NOWE WYZWANIA” „RANY O RÓŻNEJ ETIOLOGII – CZY WIEMY O NICH WSZYSTKO?” zorganizowanej przez Szpitale Pomorskie pod PATRONATEM: Prezydenta Miasta Gdyni, Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Konferencja odbyła się w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni – miejscu związanym z nowoczesnością, nauką oraz innowacyjnymi technologiami. Duża liczba Uczestników z całego woj. pomorskiego świadczyła o zainteresowaniu tematyką i olbrzymią chęcią aktualizacji wiedzy związanej z wykonywaniem naszych profesji. Prelegenci jako praktycy i znawcy przedstawianych tematów – niezwykle ciekawie przedstawili i omówili zagadnienia związane z leczeniem ran.

Obecność Pani Prezes Szpitali Pomorskich Jolanty Sobierańskiej – Grendy świadczy o docenieniu naszej pracy na rzecz Pacjentów oraz wspieraniu wszelkich działań aktualizujących naszą wiedzę, metody i technologię. Dziękuję Koleżankom Pielęgniarkom Organizatorom na czele z Dyrektor ds. Pielęgniarstwa Szpitala w Redłowie Beacie Gronowskiej oraz zawsze bardzo aktywnej i zaangażowanej w promocję i rozwój pielęgniarstwa – Beacie Góralskiej. Obecność Dyrektor ds. Pielęgniarstwa Beaty Wieczorek-Wójcik ze Szpitala w Wejherowie stanowiącego integralną część Szpitali Pomorskich – jest podkreśleniem doskonałej współpracy i współdziałań. RAZEM ZAWSZE MOŻEMY  WIĘCEJ I SKUTECZNIE! Wszystko to na samym wstępie podkreśliła Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku Anna Czarnecka doceniając te działania.

GRATULUJĘ ! I polecam fotorelację…

mgr Anna Czarnecka – Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku

Oferty Pracy