KONFERENCJA ORZOZ W OIPIP W GDAŃSKU

Okręgowi Rzecznicy Odpowiedzialności Zawodowej OIPiP w Gdańsku w trosce o bezpieczeństwo wykonywania naszych profesji zorganizowali w dniach 11-12 kwietnia konferencję prewencyjną pt. „Odpowiedzialność zawodowa a bezpieczeństwo pracy Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych. Odpowiedzialność prawna za błąd organizacyjny Kadry Kierowniczej.” Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczył fakt uczestnictwa blisko 300 OSÓB oraz to, że musieliśmy z przyczyny braku miejsc odmówić rejestracji prawie 100 osobom. Konferencję organizowaliśmy z myślą o Członkach naszej OIPiP w Gdańsku lecz niezwykle miło nam było gościć Uczestników z całej Polski. Dlatego kolejnym razem -  we wrześniu (19-20.09.2019r.) zrobimy konferencję prewencyjną na blisko 500 OSÓB i już serdecznie zapraszamy. Informacja pojawi się w wakacje na naszej stronie: www.oipip.gda.pl KAŻDĄ KONFERENCJĘ SZYJEMY NA MIARĘ POTRZEB I PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ NASZYCH ARCY-TRUDNYCH I ODPOWIEDZIALNYCH PROFESJI.

Dobór niezwykle biegłych w tematach medycznych i prawnych Prelegentów to nie lada wyczyn, który i tym razem wykonaliśmy i zrealizowaliśmy z ogromnym sukcesem. Życie pisze różne scenariusze dlatego niemal w ostatnich dniach zmienili nam się niektórzy wykładowcy – lecz przyłożyliśmy wszelkich starań dla Państwa aby nie zabrakło żadnego z OBIECANYCH/ZAPLANOWANYCH TEMATÓW. Państwa zadowolenie jest dla nas NAJLEPSZĄ OCENĄ I DOCENIENIEM STARAŃ! Dziękuję Okręgowym Rzecznikom za organizację konferencji, a Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku za przeznaczenie na jej organizację blisko 40 tys. złotych. Składki zaangażowane w bezpieczeństwo, wiedzę i integrowanie oraz wzmacnianie naszego Środowiska Zawodowego to WSPANIAŁA INICJATYWA, którą realizujemy już bardzo aktywnie od lat… Dwudniowa konferencja w malowniczym miejscu nad samym morzem w dostojnym hotelu Marina Novotel w Gdańsku to idealne miejsce do zdobywania fachowej bardzo potrzebnej wiedzy, zadawania pytań i konsultacji oraz wymiany doświadczeń a także poglądów i pomysłów związanych z naszą branżą medyczną i BEZPIECZEŃSTWEM.

DZIĘKUJĘ również Pracownikom OIPiP w Gdańsku za wielkie zaangażowanie w rejestrację Uczestników, udzielanie licznych odpowiedzi organizacyjnych, pomoc w bezbłędnym przebiegu konferencji, a także za rozliczenie finansów z ogromną precyzją i rzetelnością. We wrześniu jeszcze większe wydarzenie – bardzo liczę na Waszą niezawodność!

Polecam fotorelację, która powie więcej niż kolejne dziesiątki słów…

mgr Anna Czarnecka – Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku

Partnerzy
Indywidualna i Grupowa Praktyka
Ubezpieczenie OC
System Monitorowania Kształcenia (SMK)
Konferencje
Oferty Pracy
Oferty Pracy
Prawnik odpowiada
Ośrodek Edukacyjno-Informacyjny
Biuletyn
Monitorowanie agresji
Pobierz Biuletyn Informacyjny
biuletyn