Duży problem w małej głowie czyli czego naprawdę potrzebują dzieci…

”Duży problem w małej głowie czyli czego naprawdę potrzebują dzieci…”

W dniu 9 listopada w Hotelu Dal Przewodnicząca OIPiP w Gdańsku Anna Czarnecka oraz Przewodniczące komisji problemowych działających przy OIPiP w Gdańsku : Małgorzata Oklińska - Przewodnicząca Komisji ds. Pielęgniarstwa Pediatrycznego i Jolanta Zając – Przewodnicząca Komisji ds. Pielęgniarek Środowiska Nauczania i Wychowania – otworzyły konferencję PEDIATRYCZNĄ pt. ”Duży problem w małej głowie-czego naprawdę potrzebują dzieci…” witając serdecznie bardzo licznie przybyłych Uczestników (lista musiała być zamknięta już dwa tygodnie wcześniej ze względu na ogromne zainteresowanie tematem i ograniczoną liczbą miejsc do blisko 100) oraz Prelegentów.

Przewodnicząca Anna Czarnecka bardzo podziękowała  Przewodniczącym i Członkom Komisji za wielkie zaangażowanie oraz działanie na rzecz naszego Środowiska Zawodowego. Warty podkreślenia jest  i docenienia fakt, iż w tym roku to już trzecia taka profesjonalna konferencja z dziedziny pediatrycznej zorganizowana przez Te KOMISJE. Brawo!!! Wspaniałe współdziałanie daje JEDNOŚĆ i WYNIKI!

Przewodnicząca następnie poprosiła na scenę Pielęgniarkę Elżbietę Ropel, która już 20-lat nieprzerwanie działa aktywnie i społecznie w Komisji ds. Pielęgniarstwa Pediatrycznego dając wspaniały przykład, pomysły  i wsparcie oraz energię dla nas wszystkich! To WZÓR WYTRWAŁOŚCI W DZIAŁANIU i PROAKTYWNEJ POSTAWY jaka jest niezwykle istotna w dobie wszechobecnego (niestety niekonstruktywnego) narzekania i roszczeniowych postaw… Pani Ela otrzymała w ramach podziękowań POWERBANK z logo OIPiP w Gdańsku (symbol niegasnącej energii a jednocześnie bardzo praktyczny i pomocny gadżet) a także KALENDARZ OIPiP W GDAŃSKU NA 2019r. z sentencją: JEŻLI KTOŚ MÓWI CI: „TO SIĘ NIE UDA” – PAMIĘTAJ, ŻE TO SĄ JEGO GRANICE – NIE TWOJE!

Następnie Prelegenci w arcyciekawy sposób przedstawili bardzo interesujące i niezwykle praktyczne i przydatne w codziennej naszej praktyce zawodowej tematy i zagadnienia….

Gratuluję super doboru tematów i Wykładowców a także pragnę podkreślić, iż cieszę się, że mogłam tam być !

Polecam fotorelację, która opowie więcej niż 1000 słów….

Anna Czarnecka

Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku

Konferencje, Szkolenia